نمونه کار نصب شده کفشور سنگ خور خطی

نصب کفشور سنگ خور

یکی از مهم‌ترین علت‌هایی که معمارها و طراح‌ها توی پروژه‌هاشون از کفشورهای استیل خطی استفاده می‌کنند، علاقه به استفاده از اسلب‌های بزرگ سنگ و سرامیک توی پروژه است. متریال‌هایی که اگه قرار باشه از کفشورهای نقطه ای استفاده بشه بخشی از زیبایی و لوکس بودنشون رو از دست می‌دن. چرا؟ چون سرامیک‌کار برای نصب کشورهای قدیمی مجبور بود یه مربع یا دایره وسط اسلب دربیاره که خیلی اوقات نتیجه جالبی نداشت. از این گذشته درآوردن شیب به سمت کفشورهای نقطه ای با استفاده از اسلب تقریبا غیر ممکنه. اما استفاده از کفشورهای خطی این مشکلات رو تقریباً حل کرده.
به دو عکس این پست خوب نگاه کنید. یکی از چالش های پرزانته کار ما اینه که وقتی ما به عنوان کفشور ساز و نصاب کارمون رو با دقت و درست انجام داده باشیم، محصول ما توی عکس به سختی دیده میشه. مشتری از ما نمونه‌کار نهایی می‌خواد و ما باید بهش از این عکس‌ها نشون بدیم و توضیح بدیم که محصول ما توی این عکس اون چیزیه که تقریباً دیده نمی‌شه!
عکس حاضر از کفشور خطی سنگ خور استیل نصب شده در محل پروژه تهیه شده است که البته کار ساخت حمام مورد نظر هنوز به پایان نرسیده است.
(عکس‌ها مربوط به آخرین پروژهٔ سال ۱۴۰۱ اسلیک هستند، مربوط به ویلایی در لواسان)

کفشور خطی نصب شده
کفشور خطی نصب شده در پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'add_custom_js' not found or invalid function name in /home/stsleekc/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324