تماس با اسلیک

آدرس کارگاه:

بزرگراه فتح، خیابان نورد، خیابان عبدالرحیمی، انتهای کوچه دوم، پلاک ۲۹، زنگ پایین

لوکیشن 📍

  • حمل و تحویل از محل کارگاه انجام می‌شود.
  • برای تحویل حضوری هماهنگ بفرمایید.
  • محصولات استاندارد مرجوع یا تعویض می‌شوند.

سوالات متداول

سوالات متداول کفشورهای خطی سفارشی و استاندارد

اگر قصد سفارش کفشوری را دارید که در سایت اسلیک به عنوان کفشور استاندارد معرفی شده، کافیست با شماره 09912506317 تماس بگیرید و ما در هر کجای ایران که باشید در اسرع وقت کفشور مورد نیاز شما را ارسال خواهیم کرد.

اگر سایزی که قصد سفارش آن را دارید در کفشورهای استاندارد نیست، یا محل و یا سایز خروجی مورد نیاز شما متفاوت است، پیشنهاد میکنیم با شماره 09123048766 تماس بگیرید تا همکاران ما در گاتیران راهنمای شما باشند.

ولی به صورت کلی برای سفارش کفشور نیاز به سایز کلی کفشور (که معمولا در طول از دیوار به دیوار اندازه گیری میشود)، سایز و محل خروجی کفشور داریم، و البته نوع کفشور که میتواند سرامیک خور، سنگ خور یا گریل باشد. 

بهترین موقع برای اندازه گیری و سفارش ساخت کفشور سفارشی، زمانی است که دیوارهای سه طرف کفشور کاشیکاری شده باشد و هنوز سرامیک کف آغاز نشده.

البته این در صورتی است که طراح کفشور دیوار به دیوار در نظر گرفته است. در مجموع مهم است دیواری که کفشور به آن تکیه دارد کاشیکاری شده باشد تا بتوان فاصله دیوار تا آکس خروجی فاضلاب را به دقت اندازه گرفت.

در صورتی که سرامیک کف را آغاز کرده باشیم باید در نظر بگیریم که از مرحله اندازه گیری تا تحویل کفشور سفارشی لاقل یک هفته زمان لازم است. پس باید این زمان را در زمان بندی پروژه در نظر بگیریم.

کفشورهای خانگی معمولا از آلیاژ استنلس استیل 304 ساخته میشوند. این آلیاژ در مقابل شوینده های قوی خانگی به خوبی مقاومت می کند.

کفشورهای آشپزخانه های صنعتی، گاتر کف کارخانجات، گاترهای صنایع لبنی و بهداشتی از مواردی هستند که با استیل 316 ساخته میشوند. این آلیاژ در مقابل گستره وسیعی از اسید های خالص صنعتی مقاوم است. باید در نظر داشت این آلیاژ قیمت بالاتری دارد و استفاده آن محدود به مواردی می شود که التزام استانداردی وجود دارد. 

سوپاپ بوگیر قطعه مهمی در کفشور ها است که میتواند از ورود بوی نامطبوع به فضای سرویس و آشپزخانه جلوگیری کند. همچینین این قطعه از عبور حشراتی مانند سوسک نیز جلوگیری می کند که مشکل بسیاری از مشتریان است. سوپاپ کفشورهای اسلیک از طراحی منحصر به فرد برخوردار است که در عین زیبایی از کارایی بالایی برخوردار است. 

برای اطلاعات بیشتر این پست از وبلاگ اسلیک را مطالعه کنید.

سوپاپ بوگیر

به صورت کلی کفشورهای سرامیک خور و گریل خور اسلیک به فضای نصبی لاقل به عمق 25 میلیمتر و کفشورهای سنگ خور 35 میلیمتر نیاز دارند. این عمق در کفشورهای شیبدار تا حدود 5 میلیمتر بیشتر است.

در صورتی که روی پروژه های بازسازی کار میکنید و نیاز به کفشوری با عمق نصب کمتر دارید، یه به دلایلی نیاز به لوله خروجی بلندتری دارید، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا در این مورد هماهنگی کنیم.

سایز کفشور ها تابعی از حداکثر طول ورق موجود در بازار است. برای کفشورهای سرامیک خور و گریل تا طول 244 سانت و کفشورهای سنگ خور را تا حدود 242 سانت میتوان تولید کرد. هرچند امکان ساختن کفشورهای چند تکه که در محل نصب در امتداد هم مونتاژ میشوند نیز وجود دارد.

سوالات متداول گاتر و گریتینگ استخر و پارکینگ

اسلیک از معدود تولید کنندگان کفشور و گریتینگ است که توانایی طراحی و ساخت گریتینگ سرامیک خور و پروفیلی برای استخر و جکوزی های قوس دار و دایره ای را دارد. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این مورد راهنمایی لازم به شما ارائه شود.

در مجموع در نظر داشته باشید بهترین زمان برای سفارش کفشور قوس دار بعد از ساخت استراکچر اصلی جکوزی و حتما قبل از شروع سرامیک کف است.

بهترین زمان برای آغاز پروسه سفارش گریتینگ بعد از مرحله دیوارچینی دیواره استخر و قبل از ساخت آب راهها است. در این مرحله با در نظر گرفتن راهنمایی ما که با تجریه چندین ساله در پروژه های مشابه حاصل شده، میتوان در زمان و هزینه ساخت گریتینگ صرفه جویی کرد. 
پروسه به این صورت است که کارشناس ما برای اندازه گیری به محل پروژه مراجعه میکند، بعد از ارائه نقشه های شماتیک محصول نهایی و تایید فاکتور در ابتدا ریل های دو طرف آب راه به پروژه تحویل میشود. این ریل ها نقش زیر سری برای گریتینگ را دارند. بعد از نصب این ریلها، ما مجددا برای اندازه گیری کار انجام شده مراجعه میکنیم. در انتها قطعات گریتینگ با توجه به اندازه گیری نهایی تحویل مشتری میشود.

در نظر داشته باشید که اسلیک تیمی برای نصب نداردالبته توجه به سادگی کار، هر سرامیک کار با تجربه و دقیقی میتواند به راحتی کار نصب را انجام دهد.