ویدئو بلاگ

ویدئو بلاگ

فهرستی از تمام ویدئوهای موجود در وبسایت

به منظور ایجاد دسترسی راحتتر به محتوای چند رسانه ای موجود در وبسایت، در این پست تمام ویدئو های موجود در وبسایت همراه به توضیح مختصری نمایش داده شده است.

ویدئو معرفی کفشور مربعی 12×12 سرامیک خور

کفشور مربعی استیل 12 در 12

کفشور مربعی سرامیک خور استیل یکی از محصولات پر طرفدار اسلیک است. کفشور استیل مربعی در سایزهای 10× 10 سانت، 12× 12 سانت، 15× 15 سانت و نیز 20× 20 سانت ارائه میشود که به لحاظ ساختار و قطعات شبیه به هم هستند و صرفا سایز بیرونی آنها متفاوت است.

قیمت کفشور استیل مربعی نسبت به نمونه های خطی پایینتر بوده و برای فضاهای کوچکتر با دبی پایین مناسبتر هستند.

کفشورهای استیل اسلیک سوپاپدار بوده و همراه با همه کفشورها موگیر استیل و کلید استیل ارائه میشود.

ویدئو معرفی سری جدید محصولات، کفشور پروفیلی

کفشور استیل خطی پروفیلی

با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان به کفشور استیل ظریف با عرض کم و دبی زیاد، اسلیک اقدام به طراحی و تولید سری جدیدی از کفشور های استیل خطی کرده است که قطعه داخلی آنها از تعدادی پروفیل استیل تشکیل شده است. این کفشورهای به صورت استاندارد با عرض 6.5 سانتیمتر ارائه میشوند هرچند در صورت سفارش میتوان آنها را با عرض بیشتر نیز تولید کرد. در ویدئو حاضر کفشور 6.5 در 60 سانتیمتری معرفی شده است که بنا به سفارش میتواند تا طول 240 سانتیمتر و بیشتر نیز تولید شود.

قیمت کفشورهای پروفیلی استیل تا حدود زیادی مشابه کفشور خطی سرامیک خور است.

ویدئو معرفی و مقایسه انواع کف شور خطی استیل

معرفی و مقایسه انواع کف شور استیل

در این ویدئو سه نوع مهم از کفشورهای خطی استیل به لحاظ شکل ظاهری، ابعاد مهم در موقع نصب و قطعه داخلی با هم مقایسه شده اند.

در نظر داشته باشید کفشورهای خطی علاوه بر حالت سفارشی که میتوان طول، عرض و محل قرارگیری خروجی را مشخص کرد، به صورت سایزهای استاندارد نیز ارائه میشوند که سایزها از قرار زیر هستند:

گریل سنگ خور سرامیک خور سایز استاندارد
30*8
45*8
60*8
80*8
90*8
100*8

 

ویدئو معرفی کفشور استیل 8*30

معرفی کفشور خطی 30 سانتی

کفشور خطی 30 سانتی سرامیک خور یکی از محصولات پرطرفدار در بین کفشورهای تولیدی اسلیک است. این کفشور کوچکترین سایز در بین کف شورهای استیل استاندارد محسوب میشود و به لحاظ قیمت کفشور بین کفشورهای مربعی و سایزهای بلندتر کفشور خطی قرار میگیرد.

این محصول دارای قطعه داخلی سرامیک خور با اسپیسر هایی از جنس استیل است که در مقایسه با نمونه های دیگر موجود در بازار که اسپیسر پلاستیکی دارند از عمر بسیار بالاتری برخوردار است.

ویدئو معرفی انواع گریتینگ استیل

معرفی انواع گریتینگ استیل

گریتینگ های استیل برای استفاده در محیط استخر، تراس، پارکینگ و حیاط مناسب هستند و در انواع مختلفی از جمله سرامیک خور، سنگ خور و پروفیلی به صورت سفارشی تولید می شوند.

اسلیک توانایی تولید گریتینگ های قوسدار را نیز دارا میباشد.

ویدئو آموزش طریقه نصب کفشورهای خطی استیل

آموزش نصب کف شور

در این ویدئو مراحل نصب کف شور استیل تولیدی اسلیک نمایش داده شده است. در نظر داشته باشید مراحل نصب کفشور مربعی و خطی استیل نسبتا مشابه هستند و کفشور سرامیک خور و سنگ خور نیز مراحل مشابهی دارند. میتوان گفت تنها کف شور گریل استیل است که به خاطر شکل قطعه داخلی مراحل آماده سازی قسمت داخلی را ندارد.

برای نصب کفشور و قطعه داخلی آن میتوانید از چسب کاشی یا چسبهای پایه سیمان استفاده نمایید.

ویدئو طریقه کار دریچه بازدید استیل

طریقه کار دریچه مخفی کاشی خور

در این کلیپ نحوه کارکرد محصول دریچه بازدید مخفی دیواری به تصویر کشیده شده است.

این نوع دریچه قابلیت نصب کاشی تا ضخامت 10 میلیمتر را دارد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه این محصول به صفحه دریچه بازدید سرامیک خور مراجعه کنید.

این محصول در ابعاد استاندارد 20×20 و 30×30 موجود می‌باشد. البته مانند دیگر محصولات اسلیک استیل می‌توانید این محصول را در سایز دلخواه سفارش بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *