معرفی انواع کفشور

عایقکاری کف برای کفشور استیل

سطح حمام باید به خوبی در برابر رطوبت آب و بخار عایق بندی شود تا از دیوارهای زیر دوش یا منطقه مرطوب محافظت شود. بدون آن، تخته دیواری می تواند خراب شود یا باعث رشد کپک یا قارچ خطرناک شود. راه های مختلفی برای اطمینان از عایق کاری ناحیه دوش وجود دارد.

برخی از پیمانکاران و لوله کش ها برای کمک به عایق کاری ناحیه دوش، به تمیزکاری حرارتی تکیه می کنند. شستشوی حرارتی فرآیندی است که شامل قاب‌بندی ناحیه مورد حفاظت و پوشاندن آن در یک مهر و موم قیر داغ و فایبرگلاس در اطراف کفشور است. سپس پیش شیب و پایه کاشی ساخته می شوند تا به لبه کانال تخلیه برسند. نصب و راه اندازی تمیزکاری حرارتی حرفه ای یک راه ایمن و موثر برای محافظت از خانه شما است.

یک انتخاب رایج ترکیب تشت های دوش با ورقه های غشای محافظ و دیگر مواد لایه ای مقاوم در برابر آب است که کاشی را می توان مستقیماً روی آن دوغاب کرد. لایه های اضافی لاستیکی محافظ، دیوارهای از پیش ساخته شده و ورق های غشایی میزان رطوبتی را که می تواند مخفیانه به دیوار نفوذ کند، محدود می کند. عایق کاری رطوبتی مدرن به کاشی اجازه می دهد تا در بالای پیش شیب نصب شود، لبه تخلیه را روی هم قرار دهد و آن را در جای خود قفل کند تا کمی محافظت اضافی ایجاد کند.

تشت های دوش یکی دیگر از گزینه های نصب با کفشور خطی است. سینی‌های دوش یا پایه‌های قالب‌گیری شده، نیازی به ایجاد یک زاویه پیش‌شیبی در کف حمام ندارند، و برای کمک به نگه‌داشتن آب در داخل حمام، از یک جدول از پیش شکل داده شده استفاده می‌کنند. برخی از محصولات را می‌توان مستقیماً کاشی‌کاری کرد و ظاهر و احساسی مشابه هر ساخت دلخواهی ارائه کرد. اشکال، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را با کیت‌های کابینی دوش، کیت‌های چشمک زن یا کاشی‌کاری های عایق کاری رطوبتی سنتی برای تکمیل فضای دوش کامل کرد. با تشت های دوش تخلیه خطی، فضای تخلیه خطی از قبل برش خورده و آماده نصب است.

هدف از تکنیک های کامل عایق کاری، محافظت از ساختار خانه و سلامت خانواده شما با جلوگیری از آسیب کپکی یا آبی است. بهترین راه برای اطمینان از نصب ایمن کاشی و کفشور ، پیروی دقیق دستورالعمل های سازنده در زمان نصب اولیه است. در صورت امکان، یک متخصص را برای این کار استخدام کنید، زیرا این یک فرآیند پیچیده است. حتی عیوب جزئی نیز می‌تواند باعث مشکلات تخلیه شود، و متخصصان می‌دانند که باید به دنبال چه چیزی باشند، چگونه با فرورفتگی‌ها یا خراش‌ها در کانال تخلیه، یا بهترین راه برای حفظ یک مهر و موم محکم روی کانال‌های تخلیه متصل، از جمله دیگر مشکلات احتمالی، جستجو کنند. هنگامی که هر سطح در منطقه دوش – نه فقط کف – باید به سمت کفشور قرار گیرد، پروژه می تواند پیچیده شود و کارشناسان فقط دقیقا می دانند که چگونه با آن برخورد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *