انواع کفشور خطی استیل کدامند؟

کفشور استیل

انواع کفشور خطی:

در این پست قصد داریم به معرفی انواع کفشور خطی بپردازیم. به طور کلی کف شورها در ساختمان وظیفه مهم جمع آوری آب سطحی و انتقال آن به فاضلاب را برعهده دارد. محصولات مختلفی در بازار برای این موضوع ارائه میشود که آنها را می‌توان در دسته بندی های مختلفی از جمله به لحاظ متریال (پلاستیک، زاماک، چدن و استیل) و به لحاظ سایز دسته بندی کرد.

کفشور استیل:

کفشورهای استیل ( inox shower drain )یکی از ماندگارترین و زیباترین کفشورهای موجود در بازار هستند. ماندگاری متریال استیل باعث میشود در شرایط کاری کفشور که در معرض رطوبت همیشگی، مواد خورنده قرار دارند مدت بسیار زیادی زیبایی و استحکام خود را حفظ کند.

انواع کفشور استیل:

به لحاظ سایز:

کفشورهای استیل را میتوان با توجه به سایز و شکل دسته بندی کرد. اسلیک گستره وسیعی از سایزهای مختلف کفشور را تولید و عرضه میکند و گذشته از این موارد در صورت نیاز مشتری انواع کفشور سفارشی در سایزهای مختلف را نیز ارائه میدهد. کفشورهای مربعی (یا نقطه ای) و کفشور خطی استیل مهمترین موارد این دسته بندی هستند. سایزهای استاندارد کفشور مربعی عبارتند از 10×10، 12×12، 15×15 و 20×20

سایزها استاندارد کفشور خطی استیل عبارتند از: 8×30، 8×45، 8×60، 8×80، 8×90 و 8×100

همانطور که از لیست مشخص است، کفشورهای خطی استاندارد معمولا در عرض 8 سانت ساخته میشود که در صورت نیاز مشتری اسلیک توانایی ارئه کفشور با عرض بیشتر و تا طول 250 سانتیمتر را دارا میباشد.

به لحاظ نوع درپوش:

درپوش کفشور استیل قسمتی است که در نهایت دیده خواهد شد و روی زیبایی فضا موثر خواهد بود. در اسلیک ما چهار مدل اصلی از درپوش را ارائه میدهیم، کفشور سرامیک خور، کفشور سنگ خور، کف شور با رویه گریل و کفشور پروفیلی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *