کفشور T شکل

کفشور سرامیک خور T شکل

همیشه جزئیات است که تفاوت یک پروژه لوکس و یک کار معمولی را مشخص میکند. معماران و طراحان برجسته تا آخرین جزئیات کار را در نظر می‌گیرند و تلاش می‌کنند که از بهترین و به روزترین روش ها برای فینیش کار بهره ببرند. ما در اسلیک تلاش می‌کنیم که به این نیاز پاسخ مناسب بدهیم. 

یکی از فضاهای ساختمان که به راحتی میتواند مورد کم لطفی قرار بگیرد تراس و پشت بام و فضاهای بیرونی آپارتمان هستند. طراحان با استفاده از فلاور باکس‌ها و استفاده از کفپوش‌های شیک و ماندگار تلاش می‌کنند به بهترین شکل ممکن حال هوای مناسبی به این فضاها بدهند. ولی موضوع جمع آوری آب در این فضاها که معمولا در معرض عوامل محیطی و باران بیشتری هستند، از اهمیت خاصی برخوردار است. به این مورد باید به اهمیت جمع آوری آب نشت کرده از فلاورباکس ها را هم اضافه کنیم.

اما همیشه کف سازی به گونه ای نیست که بتوان با استفاده از یک کفشور نقطه ای ساده به این مهم دست یافت.

کفشور تراس

کفشور T شکل

کفشورهای T شکل معمولا در فضاهای تراس و پشت بام و در کنار فلاورباکس کاربرد دارند. با کمک این نوع کفشور علاوه بر جمع آوری آب اضافه فلاور باکس، می‌توان به اطمینان رسید که هیچ گونه آب سطحی در محل باقی نمی‌ماند. این نوع کفشور به پروسه کف سازی و شیب بندی فضا هم کمک شایانی می‌کنند.

این کفشورها در انواع سرامیک خور، سنگ خور، گریل و پروفیلی و نیز با قابلیت استفاده از ترموود در کف قابل تولید هستند. علاوه بر این عمق این نوع کفشور با توجه به دبی آب مورد نیاز قابل سفارش است که می‌تواند به صورت معمولی یا شیبدار طراحی و تولید شود.

کفشور T شکل

طول یال های این کفشور قابل انتخاب هستند و می‌توان محل و تعداد خروجی را با توجه به محل نصب اندازه گیری، طراحی و تولید کرد. برای راحتی در پروسه انتقال و نصب با توجه به سایز، کفشور در قطعات منفصله مناسب طراحی می‌شود و در نهایت در محل نصب مونتاژ نهایی صورت می‌گیرد.

T shaped shower drain

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *