معرفی گریتینگ پروفیلی برای استخر و پارکینگ

گریتینگ استیل پروفیلی استخر

گریتینگ پلاستیکی چه خصوصیاتی داشته؟

گریتینگ پلاستیکی استخرها محصولی آشنا است که تقریبا در هر استخر خصوصی و عمومی میتوان آن را دید. اینکه تعدادی از قطعات آن شکسته یا معیوب باشند هم صحنه آشنایی است. انتظار خاصی هم نمی‌توان داشت. پلاستیک به کار رفته در این نوع گریتینگ به مرور زمان با مواد شوینده و کلر موجود در آب واکنش نشان داده و خشک و شکننده می‌شود. از این رو گریتینگ های پلاستیکی با وجود قیمت نسبتا ارزانی که دارند ولی در دراز مدت هزینه تعویض و نگه‌داری قابل توجهی به مجموعه تحمیل میکنند.

از طرفی گریتینگ پلاستیکی استخر سایز مشخصی دارند. به عبارتی دست طراح یا سازنده در انتخاب عرض گاتر استخر کاملا بسته است.

از سوی دیگر انواعی از گریتینگ های پلاستیکی امکان ایجاد قوس های نامنظم را در اختیار طراح قرار میدهند که بسته به سلیقه مشتری میتواند برگ برنده مهمی باشد.

گریتینگ پروفیلی استیل چیست؟

گریتینگ پروفیلی استیل اولین بار توسط اسلیک در بازار ایران معرفی شده است. این نوع گریتینگ استیل با جوشکاری دقیق پروفیل استیل روی ریب‌های استیل ساخته می‌شود. این شیوه ساخت امکانات بسیاری را در اختیار مشتری قرار می‌دهد:

  • امکان طراحی و ساخت گریتینگ استیل پروفیلی در عرض دلخواه مشتری
  • امکان انتخاب تعداد پروفیل در عرض که روی میزان دبی قابل انتخاب و نیز استقامت گریتینگ موثر است.
  • امکان انتخاب پروفیل‌هایی با مقاطع مختلف برای ایجاد اسقامت بیشتر و یا تغییر منظر گریتینگ.
  • امکان ساخت گریتینگ های قوس دار
  • امکان ساخت گریتینگ به صورت درپوش تنها یا به صورت گاتر کامل که شامل زیره استیل نیز می‌شود.
  • امکان ساخت گریتینگ روکار برای مواردی که آبراه از قبل آماده شده و امکان تعبیه زیر سری وجود ندارد.

گریتینگ پروفیلی استخر
گریتینگ پروفیلی استیل با ریل

گریتینگ پروفیلی استیل با ریل مناسب فضاهایی مانند استخر، جکوزی، فضای باز و تراس است. از این نوع گریتینگ در اطراف پارکینگ که رفت آمد اتوموبیل صورت نمیگیرد نیز میتوان استفاده کرد.

ریل Z امکان نصب سریع و دقیق زیر سری برای گریتینگ را فراهم می‌آورد. این نوع گریتینگ استیل را می‌توان تا عرض 35 سانت نیز بسته به سفارش تولید کرد.

آب‌راه این نوع گریتینگ به صورت ماسونری و شیبدار ساخته می‌شود و می‌تواند به صورت دو آبراه مجزا با یک کاور گریتینگ نیز ساخته شود.

گاتر و گریتینگ استیل
گاتر کامل استیل

گاتر کامل استیل به صورت دو قطعه زیره استیل و رویه گریتینگ استیل قابل سفارش است. این نوع گاتر معمولا در فضاهای صنعتی و آشپزخانه‌های صنعتی و رستورانی کاربرد دارد. زیره این نوع گاتر را میتوان به صورت شیبدار و بدون شیب تولید کرد. این نوع گاتر استیل نسبت به مدل ریل دار قابلیت نظافت راحتتری دارند و به خاطر استفاده از استیل 304 در مقابل شوینده های قوی مقاوم هستند. عرض و عمق گاتر قابل انتخاب می‌باشد و در صورت عبور ترولی سنگین میتوان از پروفیل هایی با مقطع مستطیل در ساخت آن استفاده کرد.

گریتینگ پارکینگ
گریتینگ استیل پارکینگ

این نوع گریتینگ پروفیلی استیل برای فضاهایی که تحمل وزن بالاتری نیاز دارند مناسب است. در ساخت این نوع گریتینگ استیل از پروفیل هایی با مقطع مستطیل و ضخامت بیشتر استفاده میشود و ریب‌های ساپورت استیل به صورت U شکل تحمل وزن بیشتر را در آنها تضمین میکنند.

گریتینگ روکار استیل
گریتینگ استیل روکار

این نوع گریتینگ پروفیلی استیل را میتوان بعد از اجرای ماسونری در تراس و فضای باز نصب کرد.

گریتینگ پروفیلی قوس دار
گریتینگ استیل قوس دار پروفیلی

این نوع گریتینگ پروفیلی استیل برای ساخت استخر و جکوزی قوس دار کاربرد دارد. برای سفارش و ساخت این نوع گریتینگ به ارائه نقشه دقیق یا نقشه برداری از محل ساخت نیاز دارد. برای سفارش و ساخت این نوع گریتینگ استیل باید از مراحل اولیه ساخت استخر یا جکوزی با همکاران ما در تماس باشید تا راهنمایی های لازم انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *