معنی اسلیک چیست؟

معنی sleek

اسلیک یا به انگلیسی sleek در لغت نامه ها در معانی مختلفی دیده میشود. در اولین جستجو معنی اسلیک لغاتی همچون صاف و صیقلی و براق به چشم میخورد. هرچند در دنیای طراحی واژه اسلیک به طرح هایی با خطوط ظریف و نازک اطلاق میشود که چشم نواز بوده و طرح یا محصولی را عرضه میکند که گرانقیمت و خالص به نظر می‌رسد. در لغت نامه collins در توصیف لغت اسلیک آمده است:

2. ADJECTIVEIf you describe someone as sleek, you mean that they look rich and stylish.She works an array of different looks – from rock chick to sleek and sophisticated – in the stunning photo

collection.3. ADJECTIVESleekvehiclesfurniture, or other objects look smooth, shiny, and expensive.

Definition of 'sleek'
معنی اسلیک، اسلیک یعنی چه

همانطور که از متن بالا مشخص است، معنی اسلیک وقتی در توصیف یک طرح یا محصول به کار میرود که دارای خطوط نرم و سطوح براق باشد و به نظر گرانبها و ارزشمند باشد. لغاتی مانند elegant یا ظریف، stylish یا خوش استیل و شیک نیز به عنوان هم معنی با اسلیک در لغتنامه کالینز دیده می‌شود.

اسلیک طراح و تولید کننده انواع کفشور استیل و گریتینگ استیل

هدف ما در اسلیک ارائه محصولاتی با کیفیت عموما از جنس استیل است. ما بر آن هستیم تا با تلفیق هنر و صنعت، محصولاتی به واقع اسلیک و زیبا بیافرینیم. ما بر این باور هستیم که با دقت در جزئیات و کنترل کیفیت و بهبود مستمر در پروسه های تولید می‌توان محصولاتی قابل رقابت در عرصه جهانی به بازار عرضه کرد. محصولات اسلیک شامل انواع کفشور خطی استیل ، گریتینگ استخر و گریتینگ پارکینگ و فضای باز میشود.