کفشور خطی چیست؟

کفشور خطی چیست

معمولاً نمی توان یکباره در مورد کفشورهای دوش تصمیم گرفت، اما کفشور درست یا نادرست این قدرت را دارد که دوش شما را درست یا خراب کند. یکی از گزینه‌های باورنکردنی که صنعت تخلیه دوش را متحول کرده است (شرط می بندم نمی‌دانستید صنعت تخلیه دوش وجود دارد!) کفشور خطی است.

برای کسانی که ترجیح می دهند از کفشور مرکزی اجتناب کنند، کفشور خطی ضروری است. همانطور که از نام آن پیداست، کفشور خطی شکل “خط” بلند و باریکی دارد، بنابراین می توان آن را در یک دوش زاویه یک طرفه نصب کرد.

نصب و راه اندازی

کفشور های خطی با اجازه حرکت جریان آب از طریق کفشور جریان می یابد و به داخل یک کانال یا کانال زیر کف دوش، جایی که آب وارد سیستم کفشور معمولی می شود، جریان می یابد.

تولید کننده پیشرو کفشور خطی Infinity Drain کفشور هایی را عرضه می کند که با هر اندازه دوش کار می کنند. کفشور با طول ثابت آنها، که در اندازه های استاندارد موجود است، همانطور که هست نصب می شوند. کفشور های انقلابی با امکان درجه بندی اندازه ممکن است توسط نصاب برش داده شود تا دقیقا جا بیفتد.

تخلیه لبه ثابت منحصر به فرد Infinity Drain دارای یک لبه در اطراف لبه کفشور است. آب از بالای کفشور و سنگاب عبور می کند و از کف زیرین عبور می کند و نیاز به لایه دوم شن آهک مورد نیاز اکثر تاسیسات کفشور را از بین می برد.

اگر لوله کشی موجود مشکلی در نصب داشته باشد، یک کفشور خروجی جانبی آب را از طریق یک خروجی افقی (زیر کف) به سیستم کفشور هدایت می کند.

جاگذاری

کفشور خطی ممکن است عملاً در هر جایی از دوش شما نصب شود: در آستانه (چه مانعی وجود داشته باشد – درب یا جدول – یا نه)، در امتداد دیوار، زیر یک نیمکت دوش … امکانات عملاً بی پایان است.

خارج از جعبه فکر کنید: کفشور های خطی فوق العاده همه کاره هستند و می توانند برای ایجاد راه حل های کفشور سفارشی در دوش ها و همچنین سایر محیط های مرطوب استفاده شوند: محیط های تفریحی استراحگاهی (اتاق های ماساژ و سونا و …)، استخرها، راهروها، بالکن ها … اگر به کفشور نیاز دارد، کفشور خطی ممکن است بهترین گزینه شما باشد. .

طراحی

کفشور های خطی در سبک های مختلف برای تکمیل طراحی هر دوشی موجود هستند. اگر در مورد ظاهر یک کفشور خطی، علیرغم گزینه های توری تزئینی زیاد آن، علاقه ای ندارید، ممکن است یک کفشور خطی نامرئی بخواهید. کفشور خطی کاشی کاری آماده را انتخاب کنید: کفشوری که به جز در کف دوش شما ناپدید می شود و در عین حال گزینه های پیکربندی عملاً نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد.

 کفشور خطی در مقابل کفشور مرکزی

مزیت اصلی کفشور های خطی نسبت به کفشور های مرکزی این است که کفشور خطی نصب کف و کفشور را ساده می کند. یک کفشور مرکزی نیاز دارد که کف دوش از هر یک از چهار انتهای آن شیب دار باشد تا آب به داخل کفشور برود. یک کفشور خطی نیاز دارد که کف فقط در یک جهت به سمت کفشور شیب داشته باشد.

کفشور های خطی همچنین آزادی بیشتری را در قرار دادن داخل دوش فراهم می کنند، در حالی که کفشور های مرکزی – طبق تعریف – باید در مرکز دوش قرار گیرند. یک کفشور خطی ممکن است تقریباً در هر جایی قرار گیرد، از جمله ورودی دوش، که به فرد اجازه می‌دهد تا یک دوش بدون جدول کشی یا بدون درب نصب کند، بدون اینکه آب در داخل حمام طغیان کند.

نظافت و نگهداری

یک کفشور خطی به تمیز کردن یا نگهداری پیچیده تری نسبت به کفشور های سنتی نیاز ندارد. تمیز کردن منظم با آب و صابون یا محلول تمیزکننده ترجیحی شما، فاضلاب شما را از کف صابون و کثیفی پاک می کند. تمیزکاری گاه به گاه با مسواک، توری را تمیز نگه می دارد و کفشوری بدون مانع انجام می شود.

بسیاری از کفشور های خطی دارای یک سبد قابل جابجایی هستند تا موها و دیگر زباله های ناشی از حرکت در لوله ها و ایجاد گرفتگی را بگیرند. سبد کفشور خود را به طور منظم برای عملکرد بهینه خالی کنید.

این مطلب ترجمه ای است برگرفته از وبسایت کوالیتی بث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *